Виробнича група Кайман відзначила 25 років з дня заснування!

Виробнича група Кайман відзначила 25 років з дня заснування!

Виробнича група Кайман 29 серпня 2019-го року відзначила 25 років з дня свого заснування. Почавши свою роботу 1994-го року, виробнича група Кайман не втрачала часу дарма – за два з половиною десятиліття вона з невеликої фірми перетворилася на велике підприємство з виробництва сучасного колючого дроту і колючо-ріжучих загороджень. Не зупиняючись на досягнутому, виробнича група Кайман динамічно розвивалася, впроваджуючи нові технології та розробляючи нові типи колючо-ріжучих загороджень та інноваційні рішення з комплексного захисту об'єктів. Завдяки цьому виробнича група Кайман зараз є лідером українського ринку інженерних систем захисту периметра, пропонуючи своїм клієнтам широкий асортимент продукції і послуг. Серед клієнтів Кайману не тільки приватні особи та комерційні фірми, а й великі промислові комплекси і державні структури – наприклад, Міністерство оборони і Міністерство внутрішніх справ, Державна прикордонна служба та інші силові відомства України.

Виробнича група Кайман зараз може запропонувати своїм покупцям понад 120 різних типів колючо-ріжучих загороджень, 6 типів сучасного колючого дроту і безліч обладнання для захисту об'єктів від зазіхань зловмисників – системи відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу, нелетального електрошоку та інше обладнання. Виробнича група Кайман не тільки виготовляє і поставляє колючий дріт Єгоза і колючі загородження, а й здійснює їх професійний монтаж на будь-яких об'єктах. Продукція виробничої групи Кайман реалізується під відомими торговими марками – Єгоза, Гюрза, Концертина, Кайман, Алігатор, Піранья, Кобра, Єгоза-Супер. Вся продукція виробничої групи Кайман сертифікована, на колючо-ріжучі загородження і роботи з їх установки надається тривала гарантія.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Торгова марка Єгоза

Торгова марка Єгоза

 
 
Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

 
 

Контакти

Колючий дріт, паркани та огорожі – Єгоза™
(основний офіс)

04050, Україна, Київська, Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 84, офіс 6
  • +38 (098) 372-32-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create