Колючий дріт Антипірат для морських судів

Колючий дріт Антипірат для морських судів

Розроблена надійна і конструктивно проста захисна загорода Антипірат на основі колючого дроту, що запобігає вірогідності проникнення на корабель піратів.

Щоб забезпечити судно від атак піратів, винайдена велика кількість всіляких захисних систем, в конструкціях яких застосовані новітні досягнення техніки і науки. Але більшість з них не застосовується власниками судів із-за високої вартості, низької ефективності і складності в освоєнні для екіпажа. Існують і безліч простих загород, основним компонентом яких є колючий дріт. Але і вони не завжди знаходять застосування на кораблях із-за низьких захисних якостей, високої металоємності, незручності при установці і експлуатації, а також неможливості швидкого демонтажу в разі обробки вантажів в портах.

Всі перераховані недоліки повністю усунені в інженерно-захисній системі «Антипірат». В основі даної розробки було визначено завдання створення простої, недорогої і ефективної захисної системи, яка дозволила б розширити функціональні можливості і підвищити техніко-експлуатаційні властивості обгороджування. Досягти цього вдалося шляхом створення спеціального механізму, що забезпечує мобільність системи при зведенні-згортанні і компактності в положенні зберігання. Підвищити захисні якості системи Антипірат пропонується завдяки вживанню високоефективної армованої колючої стрічки – колючого дроту Егоза-супер. Використовувані в даній системі механізми, компоненти і колючий дріт мають невелику вагу і невисоку ціну, що робить вживання Антипірат на морських кораблях економічно доцільним.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Торгова марка Єгоза

Торгова марка Єгоза

 
 
Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

 
 

Контакти

Колючий дріт, паркани та огорожі – Єгоза™
(основний офіс)

04050, Україна, Київська, Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 84, офіс 6
  • +38 (098) 372-32-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create