Розроблено засіб посиленого захисту периметра об'єктів - колюче-ріжуче загородження ЗКР Кобра

Розроблено засіб посиленого захисту периметра об'єктів - колюче-ріжуче загородження ЗКР Кобра

На особливо важливих об'єктах з метою запобігання проникненню на територію встановлюються спеціальні огородження. З метою удосконалення інженерних засобів захисту периметра було розроблено посилене загородження - колюче-ріжучу спіраль ЗКР Кобра.

Посилене огородження ЗКР Кобра - новітня розробка в області захисту периметра об'єктів на основі колючого дроту - армованої колючої стрічки АКЛ.

Колюче-ріжуча спіраль Кобра призначена для захисту периметра важливих і відповідальних об'єктів з високими вимогами до безпеки. Загородження колюче-ріжуче Кобра є більш ефективною розробкою, ніж стандартний бар'єр безпеки СББ Єгоза, спіраль Бруно, та як в загородженні Кобра використані два спіральних бар'єри різного діаметру, розміщених один всередині іншого.

У конструкції ЗКР Кобра
використані конструкторські рішення, що значно підвищують його ефективність. По-перше, елементи загородження можуть обертатися навколо осі незалежно один від одного, по-друге, можуть застосовуватися різні варіанти закріплення загородження Кобра на паркані, конструкціях і грунті, крім того, на внутрішнє загородження може подаватися електричний струм. Всі ці властивості роблять колюче-ріжуче загородження Кобра практично нездоланним і дозволяють використовувати його для захисту об'єктів, як огороджених парканами, так і тих, кордон яких пролягає по відкритій місцевості, а також для оснащення великих суден для охорони від нападів піратів.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Торгова марка Єгоза

Торгова марка Єгоза

 
 
Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

 
 

Контакти

Колючий дріт, паркани та огорожі – Єгоза™
(основний офіс)

04050, Україна, Київська, Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 84, офіс 6
  • +38 (098) 372-32-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create