Колючий дріт Єгоза — Ваш надійний бар'єр безпеки

На сьогоднішній день колючий дріт Єгоза є одним із найдосконаліших фізичних перешкод. Він користується великою популярністю як у приватних осіб, так і у всіляких організацій. І це не дивно! Висока ступінь ефективності та низька вартість приваблює кожного, хто хоче захистити свою власність від зловмисників.

Великий попит на колючий дріт пов'язаний також з хорошими фізичними властивостями металу, зокрема, з його міцністю. Ця металоконструкція відмінно протистоїть пошкодженням і корозії. Її дуже просто встановити, та й технічного обслуговування вона не вимагає. Колючий дріт сам по собі володіє сильним психологічним впливом, оскільки кожен розуміє, які серйозні травми він здатний нанести.

У питаннях економічності колючий дріт Єгоза також помітно виграє в порівнянні з іншими захисними огородженнями. Низька вартість, простота транспортування і кріплення, здатність створювати загородження великої висоти - всі ці переваги говорять про економічну доцільність покупки колючого дроту.

Порівняно зі звичайним дротом, Єгоза має відмінні конструкційні та експлуатаційні показники. Це надзвичайно надійний бар'єр безпеки, який зазвичай встановлюється в кілька рядів. Через нього дуже важко пробратися, а служить він понад 25 років! Якщо зловмисники спробують подолати бар'єрне загородження Єгоза, то вони обов'язково отримають порізи на своєму тілі. Без сторонньої допомоги їм не звільнитися. А це дуже важливо при захисті об'єктів від крадіжок.

 “Кайман” здатний вберегти Вашу власніть від зловмисників!

Якщо Ви все таки вирішили придбати колючий дріт Єгоза, звертайтесь у компанію “Кайман”. Ми запропонуємо Вам найприємніші ціни та товар високої якості. Вся продукція пройшла сертифікацію, виготовляється відповідно до нових технічних умов і має тривалий термін експлуатації.

Ми виготовляємо колючий дріт з оцинкованого металу та високовуглецевої пружинної проволоки на сучасному автоматичному штампувальному обладнанні. Тому про якість можете не хвилюватись!

Зробивши замовлення колючого дроту Єгоза у виробничої групи “Кайман”, Ви забезпечите захист своєї власності на довгий час та будете впевнені в безпеці Вашого майна і нерухомості. Він з успіхом доповнює, а іноді і може замінити, такі важливі комплекси безпеки, як сигналізація і система відеоспостереження.

Єгоза — це надійність та непомітність. Повірте, зловмиснику дуже важко буде здалеку побачити цей сюрприз і він попадеться в пастку.

Ми пропонуємо своїм клієнтам вигідні умови співпраці! Видаємо тривалі гарантії та здійснюємо БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ по всій Україні. Телефонуйте нам або робіть замовлення на сайті http://egoza.lviv.ua/ua.

Ми піклуємось про Вашу безпеку!