Охорона будівель, споруд і промислових об'єктів включає комплексний підхід та чітку організацію дій особового складу підприємства, що надає даний вид послуг. Якщо ви бажаєте уникнути несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на територію вашого підприємства, державного відомства чи силової структури, то вам потрібно заздалегідь подбати про захист периметру. Бажаєте бути впевненим в “недоторканості” території на всі 100%? Тоді звертайтесь до компанії Кайман - і безпека вашого периметру гарантована!

На думку спеціалістів компанії, одним з найефективніших способів вберегти територію від втручання є спіральне загородження Єгоза. Підприємство пропонує широкий асортимент колючо-ріжучого дроту Єгоза.

Колючо-ріжучі загорожі від компанії Кайман — це новітня розробка в області спіральних загороджень з колючого дроту Єгоза. Даний вид загорожі призначений для захисту периметру важливих та відповідальних об'єктів з високими вимогами до безпеки.

Загородження колюче-ріжуче Кобра від Кайман являє собою два спіральних бар'єри різного діаметру, які розташовані один всередині іншого. Вони закріплюються на кронштейнах спеціальної конструкції. Уздовж спіралей натягується колючий дріт АКЛ Єгоза в кілька рядів для посилення загородження.

Підприємство пропонує такі види огорожі Єгоза-Кобра:
- зі спіралями, що примусово обертаються;
- з подачею високої напруги на внутрішню спіраль;
- з нерухомими спіралями;
- з вільними та незалежними обертовими спіралями.

Кайман виконує комплексний монтаж огорожі, чим забезпечує її ефективність. Простота монтажу загородження з колючо-ріжучого дроту Єгоза дозволяє в найкоротші терміни зводити надійну фізичну перешкоду як постійного, так і тимчасового характеру. При цьому ви отримуєте якісний захист за досить помірними цінами.

У житловій зоні практикується метод монтажу загородження Єгоза по верхній частині паркану. Даний вид огорожі складає три етапи, а саме:

- закріплення кронштейнових опор на паркані та натягування дроту для закріплення спіралі;
- укладання спіралі в створений ложемент-кронштейн;
- закріплення спіралі.

В зоні, де не проживають люди, колюче-ріжучі огорожі монтуються в кілька рядів по землі з кріпленням металевими анкерами. Також використовується комплексний метод з розгортанням загородження одночасно по паркану та по землі.

За рахунок відмінних особливостей конструкції, ефективність колюче-ріжучого загородження зі стрічки Єгоза значно вища від інших типів, які широко використовуються для спірального бар'єру безпеки.

Загородження від компанії - Кайман, колюче-ріжучий дріт Єгоза, має сертифікати якості. Воно виготовляється за сучасною технологією з високоякісного колючого дроту Єгоза. Виготовлення відбувається на виробничому парку компанії. Гарантійний термін експлуатації — від 15 років.

Якщо вам потрібна якісна, ефективна та міцна колючо-ріжуча огорожа, звертайтесь до виробничої групи Кайман. Тільки тут вам запропонують якісний матеріал та послуги кваліфікованих спеціалістів з монтажу огорожі.