Події, які останнім часом розгортаються в Атлантичному та Індійському океанах, змушують задуматися багатьох судновласників про безпеку морських суден і команди. Досить часто з'являються нові повідомлення про захоплення танкерів і суховантажів з вимогами викупу. Торговельні судна не мають жодних засобів захисту від піратів, крім високих бортів. У більшості випадків озброєні пірати вільно і примітивно просто піднімаються на борт за допомогою «кішок» і захоплюють судно.

В даний час вже на багатьох суднах застосовують огорожі з колючого дроту, або спіральні бар'єри безпеки з колюче-ріжучого дроту СББ Єгоза, що створює незручності піратам при захопленні. Дискомфорт так само відчуває і команда, що працює на цьому судні, тому загородження з спіралі СББ Єгоза і колючий дріт зазвичай встановлюється на суднах на горизонтальних балках, а при швартуванні судна, розвантаження і вантаження, огорожа заважає і просто зрізається зварюванням, а перед наступним рейсом знову встановлюється.

Повністю вирішує всі недоліки загороджень з колючого дроту звичайної і СББ Єгоза, застосовуваних на суднах раніше, розроблена і запатентована фахівцями нашого підприємства інженерна система для захисту морських суден «Антипірат». Система «Антипірат» ефективно справляється з проблемою захисту від проникнення сторонніх осіб на судно під час руху. На відміну від примітивних загороджень з колючого дроту або спіралі Єгоза, в системі «Антипірат» використовується більш надійний і міцний колючий дріт Єгоза-Супер. Спіраль Єгоза-Супер закріплюється на висунутих за борт судна спеціальних кронштейнах і в будь-який момент може бути згорнута в неробочий стан.

Особливістю даної конструкції є можливість горизонтальної розтяжки витків колючого дроту Єгоза Супер безпосередньо вздовж борту судна на попередньо натягнутому базовому тросі або канаті за допомогою лебідки. Для розтяжки використовується хрестовина, що ковзає по попередньо натягнутому тросу або канату, розташованому в центрі колючої спіралі Єгоза-Супер. Для переміщення хрестовини і відповідно колючої спіралі Єгоза-Супер при розгортанні загородження в робоче положення використовується лебідка зі шківами. На один із шківів намотується трос або канат через блок, закріплений на другу секцію системи (модуль). При переміщенні хрестовини в робоче положення також витягуються і троси, при цьому вони знаходяться весь час в натягнутому положенні через примусове гальмування барабана в лебідці, що дозволяє спіралі з колюче-ріжучого дроту Єгоза-Супер перебувати в горизонтальному положенні без провисання.

Для згортання огорожі використовуються ці ж підтримуюючі троси, які намотуються на шків, при цьому хрестовина стискає спіраль впритул до базового кронштейна. Тріскачка на лебідці є стопором для фіксації тросів в натягнутому положенні. У неробочому положенні поворотний кронштейн, із закріпленою на ньому спіраллю Єгоза-Супер, розгорнутий вздовж борту, і знаходиться на палубі з надітим на нього чохлом. Можливий швидкий демонтаж окремої секції - модуля зі зберіганням на спеціальному майданчику чи в трюмі.

У даній розробці загородження можна встановлювати на судно стаціонарно, воно не заважає команді при русі судна, швартуванні, навантаженні, розвантаженні і при необхідності за лічені хвилини розгортається під час входження судна в небезпечну зону. Пристрій нескладний в експлуатації, досить ефективний і відносно дешевий.

Колючий дріт Єгоза Супер
та інженерна система захисту морських суден «Антипірат», вироблені Групою Кайман, визнані фахівцями найбільш дешевими і ефективними засобами захисту периметра об'єктів з підвищеними вимогами до безпеки, а також для захисту морських суден від нападу піратів.

Джерело: http://concertina.kiev.ua/