Колючий дріт Єгоза - захисти свою територію!

Захист приватної території, чи це житлові споруди або виробничі частини, вимагає чималих знань в організації системи охорони і при цьому є одним з найважливіших завдань, поставлених перед власником.

Часи дерев'яних парканів з кілками, ровів з водою, високих парканів і сторожових собак давно пройшли. У сучасному світі все більше вдаються до найскладніших замків, грат на вікнах, систем сигналізації, послуг охоронних служб, але це мало що вирішує при необхідності захисту всього периметра. І тут на допомогу приходить простий колючий дріт.

Вже за часів Першої світової війни загородження з колючого дроту використовувалися повсюдно з метою створення непрохідних бар'єрів, а до того він більшою мірою грав роль помічника в охороні сільськогосподарських угідь і худоби.

Варіантів огорож з колючого дроту дуже багато, вони відрізняються як своєю будовою, так і якістю дроту, з якого виготовлені, різні і їх основні цілі та способи застосування. Від цих факторів залежить вартість огороджень, що зводяться, швидкість монтажу, зовнішня агресивність і помітність, але, що найголовніше, зупиняюча здатність.

Не варто забувати, що захист периметра будь-якого об'єкта є комплексним завданням, і вирішити його без допомоги професіоналів не так-то просто. Максимально ефективним буде варіант, що поєднує в собі механічні перешкоди, які заважають порушнику виконати задумані дії або хоча б уповільнюють його, із засобами сигналізації і прихованого відео-спостереження, що в свою чергу дозволить виявити і зафіксувати сам факт проникнення.

Першим охоронним кордоном, звичайно ж, виступає огорожа, і тому до неї є чіткий перелік вимог, а саме:

- повне покриття бар'єром всієї лінії периметра без наявності хоч найменших дір - тобто такі ділянки як болота, водойми, ліси, яри не повинні виключатися з території монтажу;

- доступна ціна, адже периметр це не два-три метри, а десятки і навіть сотні;

- варіативність конструкцій - колючий дріт це не гладка стіна, яку можна пофарбувати або оформити каменем, її вид досить одноманітний, і коли бар'єр потрібно зробити непомітним дуже важлива доступність плоских конструкцій, або, навпаки, громіздких і витіюватих, коли потрібно «голосно сказати Стоп!»;

- міцність і надійність - загородження з колючого дроту повинні служити далеко не рік-два не втрачаючи при цьому своїх зупиняючих якостей.

Є і ще один фактор, важливий для тимчасових загороджень - мобільність, яка недоступна при використанні класичних парканів, і вже тим більше виконуюючих завдання зупинки порушника.

І якщо перед Вами стоїть питання створення ефективного захисту периметра, колючий дріт Єгоза - найперше, що варто купити і встановити на своїй території. Це перший і найважливіший рубіж, що відокремлює Вас від небезпеки!