Колюче-ріжучі паркани і огорожі

Колюче-ріжучі паркани і огорожі в наш час радують своєю різноманітністю. Доступні і маловитратні варіанти тимчасових огорож, бар'єри безпеки, що служать серйозним захисним цілям.

Якщо Вам необхідно створити інженерний захист периметра будь-якого об'єкта, варто спочатку визначитися з тим, якого типу огорожу Ви вважаєте найбільш прийнятною для себе.

Види колючо-ріжучих огорож:
- прості огорожі з колючого дроту Єгоза;
- спіральні бар'єри СББ;
- плоскі бар'єри ПББ;
- мобільні загородження МББ;
- паркани і огорожі з колючої сітки.

Для спорудження звичайних парканів використовується такий колючий дріт, як АКС Єгоза, АКС Концертіна, АКС Єгоза-Супер. Вибір марки залежить виключно від призначення огорожі, термінів її використання і фінансових можливостей.

Спіральні бар'єри СББ представлені такими варіантами, як СББ Єгоза, СББ Концертіна, СББ Єгоза-Супер і відрізняються підвищеною зупиняючою здатністю. Такого типу загородження використовуються для надійного захисту військових територій, виробничих, складських приміщень і будь-яких інших, що вимагають постійного і надійного захисту. Спіральні загородження виготовляються з дроту різного діаметру, армованого колючою стрічкою і скріпленого скобами. Можуть встановлюватися як основні загородження і по верху металевих або бетонних парканів.

Плоскі бар'єри безпеки (ПББ Єгоза, ПББ Єгоза-Супер, ПББ Концертина) відрізняються тим, що витки знаходяться в одній площині та скріплені між собою спеціальними скобами. Таке огородження створене з витків сталевого оцинкованого колючого дроту. Плоскі бар'єри безпеки використовуються в тих випадках, коли є потреба в малопомітному, але надійному захисті периметра або в умовах обмеженого простору. Також використання такого типу колюче-ріжучого загородження не порушує естетичності зовнішнього вигляду паркану, так як має менш агресивний вид, що важливо в межах міста або для невоєнізованих структур.

Варто звернути увагу і на те, що вартість такого загородження буде не нижче, ніж у спірального і виготовленого з того ж типу дроту. Мінусом же є більш низькі захисні властивості в порівнянні зі спіральним.

Мобільний бар'єр безпеки Єгоза (МББ Концертіна, МББ Єгоза, МББ Єгоза-Супер) має своїм призначенням тимчасовий захист периметра або його фізичне позначення. Зовні мобільний бар'єр Єгоза виглядає як бухта спірального бар'єру СББ Єгоза, краї якої закріплені на двох металевих рамах. Такі огорожі часто використовуються для локалізації безладів правоохоронними органами або у випадках інших надзвичайних подій. Перевагою мобільних бар'єрів є простота транспортування, невеликі габарити в складеному вигляді, безпечна і дуже швидка установка і все це одночасно з хорошою зупиняючою здатністю. Така перешкода здатна витримати не тільки натиск натовпу, але і легку колісну техніку.

Ну і останнім варіантом парканів та огорож металевих є конструкції створені на основі сітки з колюче-ріжучими шипами. Перевагами такої споруди є те, що колюча сітка представляє з себе панельні відрізки, що забезпечує високу швидкість зведення загородження. За необхідності установки паркану на території зі складним ландшафтом, колюча сітка може не оформлятися панелями і транспортуватися у вигляді звичайних рулонів.

Якщо Ви вже вирішили, що саме колюче-ріжуча огорожа Єгоза - те, що Вам потрібно, звертайтеся до Виробничої компанії «Кайман». Співпрацюючи з нами Ви купуєте товар безпосередньо у виробника, що забезпечує максимально вигідні умови, високу якість і наявність гарантії на встановлені бар'єри безпеки.