Металеві огорожі з колючого дроту

Металеві огорожі з колючого дроту основною своєю метою мають захист території. До головних переваг таких конструкцій можна віднести простоту монтажу, швидкість зведення і дешевизну.

Використання спеціального колючого дроту для охорони периметра вже давно довело свою ефективність, яка забезпечена його властивістю наносити в один момент безліч травм. Саме тому металевий паркан з колючого дроту - відмінний захист від несанкціонованого проникнення зловмисників і вандалів. Через таку огорожу неможливо просто перелізти або протиснутися між рядами дроту. Єдиний спосіб - це перекусити дріт, що в свою чергу вимагає часу і спеціальних інструментів.

Виходячи зі сказаного вище, можна легко зробити висновок, що тим надійніше захищений периметр, чим складніша конструкція перепони і більша товщина дроту.

Крім високих зупиняючих властивостей, до переваг металевих огорож з колючого дроту можна віднести їх мобільність, можливість установки на території будь-якої площі і типу місцевості. Болота, водойми, пагорби не здатні стати перешкодою для зведення дротяного паркану.

Конструкція таких огорож досить проста і включає в себе колючий дріт і стовпи, що виступають основою, на яку та кріпиться. Стовпи найчастіше застосовують металеві, і у випадку, коли огорожа планується як тимчасова - їх просто вкопують у землю не цементуючи. Колючий дріт при цьому натягується в кілька рядів, зазвичай на відстані 10,0 - 20,0 см.

Такі паркани часто використовуються як огорожа територій, що не вимагають особливих охоронних якостей, таких як пасовища, скотні ферми, загони для коней.

У випадку, коли необхідний саме захист від проникнення, колючий дріт натягують з меншим кроком, у розбіг, а сам паркан монтують в кілька рядів. Використовується для цих цілей найчастіше пружинний сталевий дріт, армований оцинкованою колючою стрічкою з гострими лезами-шипами.

Більш складні варіанти огорож призначені для захисту територій промислових підприємств, баз і складів, різних станцій, будівельних об'єктів та ін.

Найбільш ефективне фізичне загородження на сьогоднішній день представляє з себе паркан металевий з колючого дроту спірального типу Єгоза або Концертина.

Уточнити інформацію про тему статті Ви можете на сайті Виробничої групи «Кайман».