Колючий дріт

Якщо безпека для вас має значення, приділяйте більше уваги якості! Компанія "Виробнича група Кайман" - лідер на українському ринку з виробництва захисних елементів високої надійності. Гарантія максимального захисту об'єктів різного призначення, від великих підприємств до приватних будинків, без зайвих витрат - колючий дріт "Концертина"!

 З питанням додаткового захисту стикаються всі підприємці та господарі. Основними критеріями, незалежно від об'єму замовлення, складності роботи та специфіки функціональності, лишається співвідношення ціни та якості.

 Український ринок сьогодні може запропонувати споживачам продукцію, виготовлену за унікальною технологією. Торгова марка “Концертина” - яскравий представник поєднання сучасного технологічного підходу для отримання оптимальних результатів. Роки вдосконалення технології дають можливість отримати ряд переваг при співпраці.

 Чому варто обирати “Концертина”? Виробництво продукції ТМ “Концертина” запатентоване! Технологія немає аналогів та відрізняється унікальною зносостійкістю конструкцій. Колючий дріт “Концертина” має значно вищий рівень ефективності та надійності у порівнянні із застарілим зразком колючого захисту.

 Для виробництва дроту використовується оцинкований метал високої якості, а також сучасне автоматичне штампувальне обладнання. Продукція проходить контроль на кожному етапі виробництва. Готовий дріт випробовують за спеціальною методикою в державному науково-дослідницькому інституті будівельних конструкцій, що якнайточніше характеризує його надійність та витривалість.

 Ці показники дають гарантію максимального захисту на довгі роки!

 Оптимальне співвідношення ціни та якості. Колючий дріт "Концертіна" — лідер продажу, адже поєднує в собі оптимальне співвідношення основних показників. Такий дріт підійде для захисту периметра будь-яких об'єктів.

 Виготовляють "Концертину" з канатного оцинкованого дроту діаметром 2,2 м, а також оцинкованої сталі рулонної сталі. Якість сировини підтверджує сертифікація ДСТУ. Ви можете бути впевнені в надійності металевої конструкції, адже колючий дріт "Концертина" витримує фізичні навантаження. Тимчасовий опір розриву складає не менше 1310 Н/мм2.

Для покриття продукції використовується оцинкований антикорозійний шар від 142,5 до 275 г/м2. Це забезпечує витривалість дроту та продовжує термін його експлуатації до 15-20 років!

 Окрім цього компанія надає безкоштовну доставку по всій Україні та проводить монтаж дроту на об'єктах будь-якого рівня складності. І найголовніше, ціна колючого дроту вас приємно здивує!

 Отримайте максимум переваг від співпраці з “Виробничою групою Кайман”! Замовити високоякісний колючий дріт за доступною ціною можна тут!