Про нас

Виробнича група "Кайман" – захист і охорона периметра – якість, надійність, ефективність

Виробнича група «Кайман» займається виробництвом і поставками сучасних комплексних системи захисту периметра об'єктів, які використовуються для охорони об'єктів найрізноманітнішого призначення. Ми виробляємо як класичні вироби в області систем захисту та охорони об'єктів, так і найновіші найбільш ефективні розробки в цій галузі.

Виробництво колючого дроту Єгоза

Сучасна армована колюча стрічка або колючий дріт АКЛ Єгоза, яку виробляє група Кайман, та вироби з неї, завжди запитувані. Ми виробляємо спіральні огородження Єгоза, мобільні і плоскі загородження Єгоза, які користуються величезним попитом в Україні та за кордоном, і застосовуються для охорони та захисту периметра об'єктів, з різноманітними вимогами до безпеки. Ми виробляємо, реалізуємо та здійснюємо постачання на експорт високоефективного дроту колючого Єгоза, огорож з колюче-ріжучого дроту АКЛ Єгоза і бар'єрів безпеки Єгоза в різні країни - Україну і Казахстан, Росія і Грузія, Азербайджан, Туркменістан та інші.

Сертифікати на колючий дріт

ПГ Кайман законно використовує знаки для товарів і послуг для маркування своєї продукції, її реалізації та реклами. Ми є власниками прав на торговельні марки: Єгоза, Концертіна, Кайман, АКС та ін. Всі види нашої продукції сертифіковані Державною системою УкрСЕРПО і базуються на захищених патентами авторських винаходах. Колючий дріт Єгоза і колюче-ріжучі огородження Єгоза успішно випробувані в науково-дослідній лабораторії ЛФ ДНДІБК і відповідають технічним умовам ТУ У 28.7-21804553-001:2009, ТУ У 28.7-21804553-002:2009.

Колючий дріт Єгоза, Концертіна

Ми є законними власниками торгових марок «Концертіна», "Єгоза". Як виробник і постачальник сучасних інженерних засобів забезпечення безпеки об'єктів - огорож з колючого дроту АКС Концертіна і АКС Егоза, дроту колючого Єгоза, колючого дроту Концертіна, парканів металевих, пластикових і металопластикових, - ми можемо забезпечити своїм замовникам весь комплекс робіт для побудови надійної та ефективної системи захисту периметра об'єкта. Ми зробимо проектно-конструкторські роботи, забезпечимо всім необхідним устаткуванням і матеріалами на об'єкті замовника, виконаємо професійну установку колючого дроту Єгоза і проконсультуємо по ефективному використанню створеної нами системи безпеки та охорони периметра.

Області застосування колючого дроту Єгоза

Наша продукція: колючий дріт Єгоза й огородження СББ Єгоза успішно використовуються для охорони і забезпечення безпеки об'єктів різного призначення: державні кордони, нафтобази, промислові підприємства, аеропорти, морські судна, торговельні центри, автостоянки, дачі і т.д.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Торгова марка Єгоза

Торгова марка Єгоза

 
 
Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

 
 

Контакти

Колючий дріт, паркани та огорожі – Єгоза™
(основний офіс)

04050, Україна, Київська, Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 84, офіс 6
  • +38 (098) 372-32-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create