Про нас

Виробнича група "Кайман" – захист і охорона периметра – якість, надійність, ефективність

Виробнича група «Кайман» займається виробництвом і поставками сучасних комплексних системи захисту периметра об'єктів, які використовуються для охорони об'єктів найрізноманітнішого призначення. Ми виробляємо як класичні вироби в області систем захисту та охорони об'єктів, так і найновіші найбільш ефективні розробки в цій галузі.

Виробництво колючого дроту Єгоза

Сучасна армована колюча стрічка або колючий дріт АКЛ Єгоза, яку виробляє група Кайман, та вироби з неї, завжди запитувані. Ми виробляємо спіральні огородження Єгоза, мобільні і плоскі загородження Єгоза, які користуються величезним попитом в Україні та за кордоном, і застосовуються для охорони та захисту периметра об'єктів, з різноманітними вимогами до безпеки. Ми виробляємо, реалізуємо та здійснюємо постачання на експорт високоефективного дроту колючого Єгоза, огорож з колюче-ріжучого дроту АКЛ Єгоза і бар'єрів безпеки Єгоза в різні країни - Україну і Казахстан, Росія і Грузія, Азербайджан, Туркменістан та інші.

Сертифікати на колючий дріт

ПГ Кайман законно використовує знаки для товарів і послуг для маркування своєї продукції, її реалізації та реклами. Ми є власниками прав на торговельні марки: Єгоза, Концертіна, Кайман, АКС та ін. Всі види нашої продукції сертифіковані Державною системою УкрСЕРПО і базуються на захищених патентами авторських винаходах. Колючий дріт Єгоза і колюче-ріжучі огородження Єгоза успішно випробувані в науково-дослідній лабораторії ЛФ ДНДІБК і відповідають технічним умовам ТУ У 28.7-21804553-001:2009, ТУ У 28.7-21804553-002:2009.

Колючий дріт Єгоза, Концертіна

Ми є законними власниками торгових марок «Концертіна», "Єгоза". Як виробник і постачальник сучасних інженерних засобів забезпечення безпеки об'єктів - огорож з колючого дроту АКС Концертіна і АКС Егоза, дроту колючого Єгоза, колючого дроту Концертіна, парканів металевих, пластикових і металопластикових, - ми можемо забезпечити своїм замовникам весь комплекс робіт для побудови надійної та ефективної системи захисту периметра об'єкта. Ми зробимо проектно-конструкторські роботи, забезпечимо всім необхідним устаткуванням і матеріалами на об'єкті замовника, виконаємо професійну установку колючого дроту Єгоза і проконсультуємо по ефективному використанню створеної нами системи безпеки та охорони периметра.

Області застосування колючого дроту Єгоза

Наша продукція: колючий дріт Єгоза й огородження СББ Єгоза успішно використовуються для охорони і забезпечення безпеки об'єктів різного призначення: державні кордони, нафтобази, промислові підприємства, аеропорти, морські судна, торговельні центри, автостоянки, дачі і т.д.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Актуальні ціни на продукцію на 2019 рік

10.05.2019

Актуальні ціни на продукцію на 2019 рік Актуальні ціни на продукцію від виробничої групи "Кайман" на 2019 рік.

 

 

Сайти

Торгова марка Єгоза

Торгова марка Єгоза

 
 
Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

Кайман – колючий дріт, огорожі Єгоза, паркани

 
 

Контакти

Колючий дріт, паркани та огорожі – Єгоза™
(основний офіс)

04050, Україна, Київська, Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 84, офіс 6
  • +38 (098) 372-32-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create